O nas

Kim
jesteśmy?

Zajmujemy się szeroko rozumianym prawem gospodarczym. Pomagamy, szkolimy i w sposób zrozumiały wprowadzamy przepisy do realiów nowoczesnego biznesu.

Towarzyszymy naszym klientom w podejmowanych przez nich przedsięwzięciach gospodarczych tworząc najbardziej optymalne rozwiązania organizacyjne i prawne oraz oferując pomoc na każdym etapie rozwoju.

Zapewniamy kompleksową opiekę prawną a marka Flow Law to także szeroki zakres szkoleń, materiałów, publikacji, raportów i innych produktów prawnych kluczowych dla skutecznej edukacji i rozwoju biznesu.

CZYM SIĘ
ZAJMUJEMY?

Jesteśmy grupą profesjonalistów dostarczających usługi prawne idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Współpracujemy z najlepszymi adwokatami, radcami prawnymi oraz doradcami podatkowymi i specjalistami innych dziedzin, którzy każdorazowo stają się nieocenionym wsparciem w realizowanych przez nas projektach.

Za każdym razem chcemy dogłębnie zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz specyfikę prowadzonej przez nich działalności. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać jeszcze lepsze usługi i wyszukiwać rozwiązania szyte na miarę potrzeb i możliwości osób, z którymi pracujemy.

CO NAS
WYRÓŻNIA?

Mówimy prostym językiem dostarczając wiedzę, doświadczenie i rozwiązania w najbardziej przystępnej oraz możliwej formie.

Prawo jest na tyle skomplikowaną dziedziną wiedzy, że nie ma potrzeby dodatkowo utrudniać jej odbioru.

Zamiast tracić czas na próbę odszyfrowania maila od prawnika, nasi klienci otrzymują rozwiązania i zrozumiałe zalecenia a pozostawiając nam swoje sprawy w opiece mogą zajmować się tym co jest dla nich najważniejsze.

Poznaj
nasz zespół 

Mikołaj Świcarz

Radca Prawny

Maurycy Oroń

Prawnik

Aleksandra Niemiec

Prawniczka

Poznaj
nasze usługi 

Sprawdź ofertę